Bizi Arayın

0216 496 2058

Ürünlerimiz

Awesome Image

Lokal Emiş Kolu

Laboratuvar ortamında çalışma esnasında istenmeyen maddelerin ortamdan uzaklaştırılmasını sağlamak adına lokal emiş kolları tercih edilmektedir. Hem güvenilir hem de kalite standartlarına cevap veren bir seçenek olarak lokal emiş kolları güven veren bir alternatif olarak tercih edilmektedir.

OdesaLab Lokal Hava Emiş Kolları, kullanım kolaylığı ve uzun ömürlü olması sayesinde beklentilere cevap veren oldukça avantajlı seçeneklerdendir. Tasarımında kullanılan plastik parçalar PP’den imal edilmiştir. Alüminyum parçalar ise anotlanmıştır.

Destek çubukları, yay ve vidaların uzun ömürlü bir kullanım sağlaması açısından asid dayanıklı paslanmaz çelikten imal edilmesine özel gösterilmiştir. Contaların bakım gerektirmeyen şekilde üretilmesi de dikkat çekicidir. Hava emiş kollarının üretimi esnasında ses seviyesi ve basınç kayıp verimlilikleri titizlikle test edilmiştir.

Paslanmaz çelik tezgahların üst kısımları tamamen kesintisiz bir yapıda tasarlanmıştır. Bu çerçevede dezenfeksiyonu kolay ve UV dayanımı yüksektir. Hijyen gerektiren laboratuvarlarda güvenli kullanım sağlar.

Bize Whatsapp dan ulaşın!
1